HAKKIMIZDA

Ev ve İşyerlerinde Virüs ve Bakterilere Karşı ilaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmeti veriyoruz.

Burpest Çevre Sağlığı Böcek İlaçlama Firması olarak işletmemiz, dört yıldır sektör içerisinde, düzenli olarak bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Düzenli olarak ilaçlanması gereken işletmelerde görevlerimizi yerine getiriyor, ani ihtiyaçlarda müşterilerimizin imdadına koşuyoruz.

 

Bursa’nın merkezi ilçesi Osmangazi’de hizmet verdiğimiz binamız, sizlere en iyi şekilde ulaşmamız için açılan kapımızdır. İşletmemizden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz, çekinmeden bizlere başvurabilir.

Güvenilir ve sağlıklı ilaç kullanımı yaparak, haşere ve kemirgenlerin ortamdan uzaklaşmasını sağlıyoruz. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek, güvenli bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak ilaçlarımızın hiçbiri sizleri tehdit etmiyor. Dönem dönem ortaya çıkan böcekler ve haşereler için işletmemize başvurarak, bir seferlik ilaçlama hizmeti de satın alabilirsiniz. Yiyecek içecek işletmelerine özel düzenli ilaçlama hizmetlerimiz de bulunuyor.
 

Misyonumuz

Misyonumuzdan bahsederken kurulma amacımızın ne olduğuna dair soruları yanıtlamamız gerekir. İşletmemiz, çevre bilinci olan bir ilaçlama firması olarak hizmet vermek için kurulmuştur. Kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve çevre dostu ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İşletmelerde, evlerde ve kurumlarda görülen böcek, haşere gibi sorunlara en sağlıklı çözümlerle yaklaşarak müşterilerimizin mağduriyetini gideriyoruz.

Profesyonel ekimizle kene, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği, hamam böceği ve fare ilaçlama alanlarında müşterilerimize en hızlı çözümleri sunuyoruz. Bunun yanında evlerinizi, okullarınızı, site ve bahçelerinizi, ofislerinizi ve iş yerlerinizi ilaçlayarak, sizleri tüm haşere ve kemirgenlere karşı koruyoruz. Günün her saati ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız 7/24 aktif haldedir. Bizlere ne zaman ihtiyaç duyarsanız, hemen yanınızdayız.
 

Vizyonumuz

Müşterilerimize verdiğimiz tecrübeli ve çözüm odaklı ilaçlama sistemlerimizin sürekliliği bizler için önemlidir. Bu nedenle gelecekte de kendimizi çevre dostu, haşere konusunda insanları bilinçlendirmiş ve gereğinin yapılmasında geç kalmayan işletme olarak görmeyi arzuluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimize vermek istediğimiz hizmetlerimizi genişleterek en güncel konularda bile hızlı davranabiliyoruz.

Tüm dünyada etkili olan Coronavirüs için en etkili silahımız olan dezenfeksiyonu uyguluyor, müşterilerimizin yaşam alanlarında kendilerini güvende hissetmesini sağlıyoruz. Gelecekte de kendimizi müşterilerine uygun fiyatlarda, servet ödemesine sebep olmadan kaliteli hizmetler sunan ilaçlama şirketi olarak görüyoruz.

WhatsApp İkon